Par mums

Stilakods.lv , tas ir Jūsu rotu veikals internetā!

             Mēs piedāvājam pašu skaistāko un stilīgāko bižutēriju, kas sevī apvieno gan vienkāršu eleganci, gan stabilitāti un klasiskās vērtības, gan stila, ekskluzivitātes un luksusa, romantisma un modernisma apvienojumu ar ļoti patīkamām cenām. Mūsu veiksmes atslēga: stils un kvalitāte par pieejamu cenu.

             Mūsu mērķis ir likt katrai sievietei izskatīties sieviškīgi un skaisti, noslēpumaini un iekārojami, eleganti un pārliecināti jebkurā dzīves situācijā. Mūsu rotas īsā laikā un bez lieliem ieguldījumiem spēs pacelt Jūs spārnos.

             Meklējiet savu neatkārtojamo stilu mūsu rotās. Un ja nevarat atrast, tad nebaidieties paust savas vēlmes un mēs jums palīdzēsim tās īstenot. Uzdrošinieties mūsu rotu pārvērtībām.  No studentes par austrumu princesi, no biroja darbinieces par kaķsievieti, no majsaimnieces par balles karalieni.

             Mūsu piedāvājumu klāsts nepārtraukti aug. Preču lielāko daļu aizņem izstrādājumi ar 18K zelta un platīna parklājumu, greznoti ar dažādu krāsu Austrijas kristāliem un cirkoniem. Taču ir pieejami arī izstrādājumi ar sudraba un rodija pārklājumu, kā arī izstrādajumi no nerūsējošā tērauda un keramikas.

Kundzes un jaunkundzes!

Palutiniet sevi ar krāšņām rotām par saprātīgu cenu. Tagad jūs to varat atļauties.

Vīrieši!

Viņas jau sen to ir pelnījušas. Ieprieciniet savas sievietes ar mūsu rotām un viņas iepriecinās Jūs.

Ekonomējiet savu laiku un naudu, esiet stilīgu un iepērcieties mūsu veikalā.

Mēs garantējam kvalitāti. Gadījumā, ja esat iegādājies preci, kas neatbilst aprakstam mūsu internetveikalā, stilakods.lv garantē 100% pirkuma vērtības atmaksu.