Garantija

Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzu, iepazīstieties ar tālāk minētajiem garantijas, izstrādājumu lietošanas un kopšanas noteikumiem.

Garantija

 1. Garantijas termiņš precēm, kas pirktas internetveikalā www.stilakods.lv ir 2 gadi no pirkuma izdarīšanas brīža.
 2. Ja tiek konstatēts ražošanas brāķis, garantijas remonts ir bezmaksas.
 3. Garantijas remonts tiek veikts 4 nedēļu laikā.
 4. Ja preci nebūs iespējams salabot vai garantijas remonts netiks veikts 4 nedēļu laikā, Pircējs pēc izvēles varēs apmainīt to pret līdzvērtīgu, vai arī saņemt atpakaļ naudu.
 5.  Garantija ir spēkā tikai tad, ja ir ievēroti preces lietošanas un kopšanas noteikumi un ja pircējs var uzrādīt preces iegādi apliecinošu dokumentu (internetbankas izdruka). Ikvienā gadījumā tiks veikta pārbaude, lai konstatētu atbilstību garantijas remonta nosacījumiem – ražošanas brāķis vai nepareizas lietošanas rezultāts.
 6. Garantijas remonts nebūs spēkā, ja:

- preces defekti radušies nevērīgas izturēšanās vai nepareizas lietošanas rezultātā;

- garantija neattiecas uz preces mehāniskiem bojājumiem, skrāpējumiem, kas radušies valkāšanas procesā;

- defekti radušies nepareizas tīrīšanas un/vai uzglabāšanas dēļ;

- tiks konstatēts, ka precei veikts remonts bez mūsu ziņas.

 1. Pērkot kulonu vai komplektu, ja līdzi nāk ķēdīte, tad tā ir demonstratīva un garantijas nosacījumi uz to neattiecas.
   

Atteikuma tiesības un atgriešanas kārtība.

 1. Saskaņā  ar Ministru kabineta noteikumu Nr. 255  19.punktu, patērētājs var izmantot atteikuma  tiesības un vienpusēji  atkāpties no līguma 14 dienu laikā, sedzot Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta septītajā, vienpadsmitajā daļā minētās izmaksas.
 2. Patērētājs  atteikuma tiesības  izmanto, www.stilakods.lv sadaļā Atteikumi  aizpildot veidlapu, norādot  vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, pasūtījuma numuru un  citu pieprasītu  informāciju.
 3. Pircējam, atgriežot preci, pašam būs jāsedz piegādes (atgriešanas) izdevumi.
 4. Pircējam, atgriežot preci, ir jāuzrāda dokuments, kas apstiprina šo pirkumu (internetbankas izdruka).
 5. Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Pircējs ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai. Precēm ir jābūt nesabojātām, nezaudējušām preces izskatu (nenoņemtas un nesabojātas etiķetes, nenoplēstas aizsardzības plēves u. c.) un nelietotām (izņemot preces izmēģināšanai). Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā preces jāatgriež to oriģināl iepakojumā.
 6. Pārdevējs apņemas 10 dienu laikā izskatīt atteikuma pieprasījumu un atmaksāt Pircējam no tā saņemtos maksājumus ne vēlāk kā 15 dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas. Pārdevējam ir tiesības neatmaksāt naudu līdz brīdim, kad Pircējs atdevis preci. Pārdevējs atmaksā naudu tikai uz Pircēja atteikuma veidlapā norādīto Pircēja bankas kontu.

Lietošanas un kopšanas noteikumi

 1. Nepieļaujiet mehāniskus bojājumus un triecienus:

-  izvairieties no izstrādājumu saskares ar cietām apģērba detaļām vai aksesuāriem – pogām, āķīšiem, sprādzēm, rokas pulksteņiem utt.;

-  nepieļaujiet triecienus vai saskari ar asiem, raupjiem, cietiem sadzīves priekšmetiem (galds, durvis, sienas, rokturi u.tml.);

-  nenēsājiet izstrādājumus cieši vienu pie otra, lai izvairītos no skrāpējumiem.

 1. Izvairieties no krasi mainīgas temperatūras iedarbības un nepieļaujiet saskari ar agresīvu ķīmisku vidi – izstrādājumi ir jānoņem, veicot mājsaimniecības darbus, lietojot sārmainus, kā arī hloru vai jodu saturošus mazgāšanas līdzekļus, lietojot kosmētiku, krēmus, ziedes, maskas, grimu, lakas, smaržas, kas satur sārmu, skābju, hlora, joda, dzīvsudraba u.c. savienojumus, ejot mazgāties, apmeklējot ārstnieciskas procedūras (masāžu u.tml.), apmeklējot solāriju, saunu, pirti vai baseinu, pirms gulētiešanas, sporta nodarbībām vai aktīvas atpūtas.
 2. Ja esat iegādājies nepareiza izmēra gredzenu, nemēģiniet pašu spēkiem pielāgot izmēru, jo deformācijas rezultātā var izkrist kristāli un Jūs zaudēsiet garantiju. Sazinieties ar mums, lai nomainītu uz atbilstoša izmēra izstrādājumu.
 3. Neizmantojiet preci mērķiem, kādiem tie nav paredzēti (pudeļu korķu atvēršanai, nenēsājiet ķēdītē smagus priekšmetus – atslēgas u.tml).
 4. Nekariet kulonu uz ķēdītes vai rokassprādzes, pirms neesat konsultējies ar pārdevēju. Kulonam jābūt ievērojami vieglākam par ķēdīti vai rokassprādzi.
 5. Neglabājiet izstrādājumus makā, kabatā u.tml. Izstrādājumi jāglabā speciālajās iesaiņojuma kastītēs vai maisiņos (katru izstrādājumu atsevišķā kastītes nodalījumā vai maisiņā, lai izvairītos no skrāpējumiem).
 6. Izstrādājumi jāglabā sausā vietā.
 7. Tīriet izstrādājumus tikai ar tiem paredzētiem speciāliem mazgāšanas līdzekļiem vai arī speciālām tīrīšanas salvetēm.
 8. Pēc izstrādājumu nēsāšanas noslaukiet tos sausus ar salveti, lai izvairītos no sviedru traipu parādīšanās.